Baston Puset

04 Kasım 2014

NEŞELİ AKTİVİTELER 14 – YILBAŞI HAZIRLIĞI

04 Kasım 2014

Mutfak ve Banyolarda Vitra Farkı

04 Kasım 2014

Karonun Şıklığı ile Evlerinizi Güzelleştirin

vitra karo

Banyo ve mutfak dekorasyonu dendi mi akla ilk gelen isim Vitra‘dır. Türkiye?nin en iyi karo üreten markalarından biri olan Vitra ürettiği karoların kalitesi ve şıklığı ile dünya çapında adından söz ettiriyor. Senelerin verdiği deneyim ve yenilikçi yaklaşımlarıyla Vitra karo konusunda piyasaya yön veriyor. Bu konuda sadece şıklık ve tasarım bir  yere kadar sizi tatmin edebilir. Aynı zamanda banyo ve mutfağınızda kullanacağınız üründen kolay temizlenebilir olmasını ve kullanacağınız üründen yüksek güvenirlik beklersiniz. İşte tam bu noktada Vitra hem tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor hem de ürünlerinin yüksek kalitesiyle evinizde fark yaratıyor.

Banyo ve mutfak değişikliği zamanı ise insanı en çok meşgul eden şey ise seçim yapabilmektir. Vitra Karo ile seçim yapmak gerçekten zor. Oldukça fazla sayıda olan özgün tasarımı renk ve öğelerle bir süre karar vermekte zorlanacağınız kesin. Son bir kaç senedir evlerin mutfak ve banyosunda oldukça moda olan mozaik yine Vitra farkı ile karşınıza çıkıyor. Aynı zamanda porselen ürünleriyle de firma oldukça fazla sayıda müşteriye hitap etmekte ve dünya seramik sektöründe söz sahibi olan lider firmalardan biri.

mozaik karo

Dış cepheleri daha özel kılmak isteyenler ise Vitra  karolarla birlikte dış cephelerde özel bir görünüm sağlayabilirler. Sanata da önem veren firma tasarım serilerine de yer vererek herkesten farklı ve kendinize özgü mutfak ve banyolar oluşturmanızda en büyük yardımcınız konumunda. İstediğiniz karo dizaynını kataloglardan seçerek banyonuzda ve mutfaklarınızda kullanabilirsiniz.

Son dönemlerin yeni gözdesi  büyük boyutlardaki karo üretimi ile tek yada birkaç parça olarak evinize döşenebilen yer karoları da müşteriler tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Mutfak ve banyolarında değişiklik isteyenler büyük boyutlu ürünler üretmede kullandığı ileri teknoloji, araştırma ve geliştirme bölümüne verdiği önemle yeniliklerin ve yaratıcılığın en önemli adresi olan Vitra karo ‘ya uğramadan seçim yapmasın!

Yorum Yaz