NEŞELİ AKTİVİTELER 19 : METEOR NEDİR?

08 Şubat 2016

Çevremizi Temiz Tutalım

08 Şubat 2016

Technokids Balçova

08 Şubat 2016

 

technokids balçova

Çocuklarımız için günlük bakım veren okullar dışında aktivite bulmak İzmir’de biraz zor. İstanbul’a göre daha kısıtlıyız. Bunu en çok hissettiğimiz zamanlar ise, havaların kötü olup evde tıkıldığımız anlar.

Sömestr tatili boyunca da havalar malum pek iç açıcı değildi. İnternette rastladığım Technokids’i görünce, çölde su bulmuş biri gibi sevindim. Şansımıza sömestr tatili boyunca her gün değişik aktiviteler vardı. Bunların bir kaçına katıldık. Çokta keyifli geçti. Sömestr dışında Cumartesi günleri de lego ve çeşitli aktivite imkanları sunuyorlar. 4 yaş alt sınır. Başka odada büyük abiler, ablalar lego education tarafından geliştirilen robotics ile robot yapımıyla uğraşıyorlar.

Technokids Balçova’nın sahibi öğretmen ve  bizzat başında duruyor. Çocuklara karşı hem ilgili hem de profesyonel yaklaşıyorlar. Gönül rahatlığıyla çocuğunuzu bırakarak kendinize zaman yaratmak için güzel bir seçenek. İki taraflı win win durumu diyebiliriz. Hem o eğleniyor, hem siz biraz kendinize vakit ayırıyorsunuz. 🙂

İletişim sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/technokidsbalcova/?fref=ts

Yorum Yaz