CHRISTIAN LOUBOUTIN 2011 SONBAHAR KOLEKSİYONU

04 Temmuz 2011

Marley&Ben

04 Temmuz 2011

Suri'nin Ayakkabı Koleksiyonu 150.000$ Değerinde!

04 Temmuz 2011

Evet , yanlış okumadınız. 5 yaşındaki Tom Cruise ve Kate Holmes’un kızları Suri’nin 150.000$ değerinde bir ayakkabı koleksiyonu var!

Minik moda tutkunumuz doğduğu ilk günden beri giydikleriyle olay yaratıyor. Her gün magazinlerden düşmüyor. Görüntülerden en çok sansasyon yaratanı ise Suri’nin topuklu ayakkabılarıyla ortalıkta dolaşması.Her ne kadar eleştirilse de,  yine de bu zevkinden ödün vermiyor. Sevdiği markalar arasında Christian Louboutin ve Marc Jacobs var. Bu tutku öyle büyük ki , hanımefendi beğendiği fakat düz taban modellere de topuk yaptırıyor. Ya da özel tasarım ayakkabılar tercih ediyor.

Annesi ise bu durumdan oldukça memnun. Kızında çok iyi bir moda bakışının olduğuna inanıyor ve kendi kıyafetlerini Suri’nin seçimine göre yaptığını söylüyor. Annesi dışında , kendi yaşıtları da Suri’nin birer hayranı .  Hepsi onun gibi giyinmek istiyor.

Suri’nin gardrobunun değeri 3.2milyon dolar olduğuna inanılıyor.5 yaşında böyle gardroba sahip bi insanı 17 yaşındayken hayal bile etmek istemiyorum. Demek Tom Cruise senelerce kızı için çalışmışta haberi yokmuş.

Dergilerde bir dönem hangi ünlü çocuğun moda ikonu olacağı konusunda oylamalar yapılıyordu. Adaylar Angelina Jolie ve Brad Pitt’in kızları Zahara ve Shiloh . Diğer adayımız ise Suri .

Zahara elbiseler, eteklerden hoşlansa da, malesef Suri’yle yarışacak kadar iddialı değildi. Shiloh ise, tercihini erkek kıyafetlerinden yana kullanıyor, böyle kendini daha iyi ifade ettiğini tüm Dünya’ya gösteriyordu. Bu oylama da, açık ara kimin kazanacağı tabi ki belli. Ama inanıyorum ki , Victoria ve David Beckham’nın doğacak kızları bu konuda Suri ile sıkı bir yarışa girebilir. Kim kazanır derseniz, şimdiden kestirmek zor iş 🙂

Yorum Yaz