BEBEĞİNİZİN 10.AYI

19 Eylül 2012

PEPLUM MODASI

19 Eylül 2012

SENDEN BAŞKA YOK!

19 Eylül 2012

Yüksek kalite eğlence!

Marie Claire

Marian Keyes chic lit’in önde gelen yazarlarından biri. Okurken kendinizi romantik-komedi filmini izlermişcesine eğlendiren, pek düşündürme odaklı olmasa da iyi hissetmenizi sağlayan romanlar yazmaya bayılıyor. Mükemmel öykü anlatılıcığı ile romanları sıradan olmaktan çıkıyor. Hikaye ne kadar tanıdık ya da tahmin edilebilir olsa bile sayfaları ardı ardına çevirirken buluyorsunuz kendinizi.

Senden Başka Yok, Anna Walsh’un anne evi Dublin’de başlıyor. Bilmediğimiz nedenden dolayı Anna, tam bir enkaz ve nedense yaşadığı yer New York’a gidemiyor, işine geri dönemiyor ve en önemlisi Aidan’a kavuşamıyor. Ama Aidan’da hiç ses seda çıkmıyor. Anna’nın kafası karışıyor. “Hayırdır ne oldu bu kıza? Neden New York’a geri dönemiyor? Başına ne geldi?” derken siz sayfaları hızla geçiyorsunuz. Puzzle’ın parçaları yavaş yavaş yerine oturuyor. Ve biz Anna ile birlikte yaşadıklarına geri dönerek başına neler geldiğini öğreniyoruz.

Hem duygulandıran hem de güldürebilen türden, içinizi ısıtacak bir roman. Vaktini güzel geçirmek isteyenler, kahvesini hazırlayıp, koltuğuna kurulduktan sonra kitabın ilk sayfasını çevirebilir. 🙂

İyi okumalar!

 

1 comment

Yorum Yaz