YILDIZIMI İSTERİM!

10 Mayıs 2014

NEŞ’İN ODASI

10 Mayıs 2014

NEŞELİ AKTİVİTELER 13: TİYATRO

10 Mayıs 2014

Şubat ayında okulların tatil olması şehirde bir çok etkinliğin olmasına yol açıyor.(Gördüğünüz gibi aylardan Mayıs. Ben anca vakit buluyorum yazmaya. 🙂 )  Bizde Neşe’yle bundan faydalanarak Winnie the Pooh’nun oyununa gittik. Okuldan Neş’in arkadaşı Pelin ve annesi de bizlere eşlik etti. Bir gece önce oyuna gideceğimizi Pooh’yu görebileceğini söyledim. Büyük bir heyecanla beni dinledi. Sabah kalktı “bizz Pooh’ya gidiyoruzzz!!”diye evde çığlıklarla dolaşmaya başladı. Ne saf heyecanları var. Bayılıyorum bu kocaman çoskusuna!!!

Tiyatro salonuna geldiğimizde haliyle biraz şaşkındı. Bir sürü çocuk ordan oraya zıplıyor. Bağırış , çağırış derken ışıklar karardı. Spotlar sahneye yöneldi ve şarkı başladı. Bizimkinin kalbi küt kütt!! 🙂 Oyun boyunca aynı heyecanı sürdürdü. 40 dakika süren oyun ne çocukları boğdu ne bizi. Tam zamanında bitti diyebilirim. Çünkü çocukların ilgisi dağılınca onları yerlerinde tutabilmek neredeyse imkansız.

Seslendirme kötüydü, kostümler vasattı . Tabi Neşe’e bunların hiç birini anlamadı. 🙂 Benim acımasız eleştirilerime karşın biz O’nun Pooh macerasını bir ay boyunca dinledik. Herkese aynı heyecanla anlattı durdu. 🙂

Keşke çocuk tiyatroları daha sık olsa bizde seve  seve gitsek, çocuklarımıza tiyatro sevgisini erkenden aşılasak…

İşte o günden bir kaç kare !!!

2-3 yaş aktivite

2 yaş aktivite

çocuk tiyatrosu

 

 

 

Yorum Yaz