MART MENEKŞELERİ

14 Mayıs 2013

LONDRA YOLCUSU KALMASIN!

14 Mayıs 2013

MİNİKLER İÇİN CROCSLAR

14 Mayıs 2013

Geçen seneye kadar Crocs giymemek için direndim. Hatta bir aralar Crocs düşmanlığım o kadar yüksekti ki, eşimin Crocs’larını esrarengiz bir şekilde evde kaybolmuş süsü vererek bir süreliğine giydirmedim. Fakat, geçen sene eşim beni nasıl kandırdı, ne yaptı, ne etti bilmiyorum, bir şekilde ben kendimi mağazadan iki tane Crocs almış olarak çıkarken buldum. Meğer bu Crocs’ların çirkin görüntüsünün altında ne kadar rahat bir taban ve nasıl bir hafif adımlar varmış? Arkasındaki bantıyla terlik ayağınıza ayakkabı gibi oturuyor, terliğin altındaki özel tabanla ayağınızın ağırlığını hafifletip bacaklarınızı ve dizlerinizi ağrıdan koruyor. Uzun yürüyüş ve yolculuklar için ideal bir tercih.

O günden sonra eşimin terliklerini gizlemeye gönlüm daha fazla el vermedi. Böylelikle Crocs sempatizanı bir insan oldum çıktım. Bu sene de dedemiz elinde küçük yeşil Crocs’larla gelince ve onları Neş’in minik ayaklarında görünce daha bir sevdim bu markayı.

Çorap üstü Crocs şu aralar favorimiz :)

Çorap üstü Crocs şu aralar favorimiz 🙂

Şimdi her türlü rengi ve modelini alasım, hatta bazılarını şeker misali yiyesim var.

Sizde minik fındığınıza internetten Crocs almak isterseniz, takatuka.com ‘ u tıklayarak alabilirsiniz. Fiyatlar 59 ile 119 TL arası.  Numara ise 21’den başlıyor.

İşte bir kaç yenilesi model ..

crocs çocuk

crocs kız çocuk

Retro Slingback Flat

Retro Slingback Flat

Cars tutkunu erkek çocuklarına süper bir hediye!

Cars tutkunu erkek çocuklarına süper bir hediye!

Şu an takatuka.com'da indirimde!

Şu an takatuka.com’da indirimde!

Mickey crocs çocuk

 

 

 

1 comment

  1. bu markadan değil ama iyi bir terlik markasından aldım ben de çok güzel ve kullanışlı.. Sevdim bu terlikleri de çok şirin ve ortopedik görünüyor.

Yorum Yaz