Suri'nin Ayakkabı Koleksiyonu 150.000$ Değerinde!

04 Temmuz 2011

Hamilelikte 6. Ay

04 Temmuz 2011

Marley&Ben

04 Temmuz 2011

Filmin adını Jojo&Me diye değiştirmek istiyorum. Çünkü biliyorum ki , bu filmi izleyen ve köpek sahibi olan herkes adını kendisininkiyle değiştirmek isteyecek:)

Filmi ilk seçtiğimizde, güleriz diye almıştık . Kapağına bakınca bile insan sırıtmadan edemiyor. Neyse, filmi bir pazar günü izlemek için taktık. Filmde Owen Wilson ve Jennifer Aniston tüm sempatikliğiyle karşınızda… Çocuk sahibi olmayı düşünürken çift önce bu işe köpek ile başlarlar. Bu başlangıç umdukları kadar kolay olmamıştır. Marley ile birlikte onlarında hayatları değişir , mobilyaları mahvolur, eğitimden atılırlar, yolda yürüyemezler ve bu arada 3 çocukları olur ve bu kadar sorumluluktan birden ilişkişleri çıkmaza girer. Tabi tüm bunlar olurken sizde, kahkahalarla olan bitene gülüyorsunuz. Çünkü Marley’nin haylazlıklarına inanamayacaksınız. Filmin sonunu anlatmayacağım tabi ki, ama kısaca, her köpek sahibi olanın ya da içinde hayvan sevgisi barından insanın 1 kere izlemekle kalmayacağı bir film. İşte filmin fragmanı…

Film sonunda Jojo’ya sarılıp ağladığımı hatırlıyorum. Saftiriğimin olan bitenden haberi olmamasına rağmen, yine de yüzümü yalayarak beni teselli etti.

Minik Joojoooo dökülen tüylerinle her yeri pisletsen de, bahçemizi mahvetsen, kuyruğunla herşeyi kırıp döksen de, ne zaman dışarı çıksam üzerimde bi salya izi bıraksan da seni seviyorum:)

Yorum Yaz