2011 Yaz Renk Trendleri

10 Temmuz 2011

DavetÇokElbisemYok

10 Temmuz 2011

Marchesa 2012 Koleksiyonu Karşınızda!!!

10 Temmuz 2011

Marchesa kadın giyim konusunda uzmanlaşmış, herkes tarafından tanınan bir marka. Markanın çıkışı, aslına bakarsanız çok eskilere dayanmıyor. 2004 yılında Keren Craig ve Georgia Chapman tarafından kurulmuş. Fakat Hollywood ‘da kırmızı halının üzerinde yürüyen bir çok ünlüyü giydirmeyi başarmıştır. Bunların arasında, Penelope Cruz, Jennifer Lopez, Kate Hudson, Cameron Diaz, Selena Gomez, Halle Berry, Leighton Meester, Blake Lively, Rihanna, Eva Longoria, Taylor Swift, Miley Cyrus, Olivia Wilde, Kristen Stewart, Hailee Steinfeld ve son olarak 2010 akademi ödüllerinde Sandra Bullock’u giydirerek gecenin en şık bayanı olmasını sağlamıştır.  

Bahsettiğim gibi, Marchesa genelde ünlülerin kırmızı halıda tercih ettikleri marka olmasına rağmen, 2012 için marka strateji değiştirdi ve  daha sıradan müşteri odaklı çalışmayı tercih ettiğini açıkladı. Pazar payını ve müşteri kitlesini büyütmeyi hedef alan Marchesa, bu sene yine harika gece elbiseleri tasarlamış desem abartmış olmam heralde… Ve koleksiyonu biz, sıradan insanları düşünerek yaptıkları için ayrıca kendilerine buradan teşekkür ediyorum 🙂

2012 Marchesa Resort koleksiyonunda uzun yerleri süpüren tuvaletlerden çok, koktail ya da havuz başı partileri için tercih edilecek  kısa elbiseler var. Koleksiyonda gözüme iki tane mor elbise takıldı. İkisi de çok göz alıcı. Bakalım ilk önce kimin üzerinde göreceğiz?  Onun dışında beyaz ve su yeşili üzerine altın işlemelerde adeta  elbiseye asillik ve zerafet katıyor.

Hangisini en çok beğensem bilemedim. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Yorum Yaz