KATHERINE : Şövalyelerin Kadını – Anya Seton

12 Aralık 2011

2011'İN EN TARZ HAMİLELERİ

12 Aralık 2011

KENDİ TAKINIZI KENDİNİZ TASARLAYIN!

12 Aralık 2011

 

 


İşte size süper bir hediye!!! İster yakın bir arkadaşınız doğum yaptığında, ister sevdiğiniz birine şans getirmesi için,  ister bir doğum günü ya da sevgilier günü hediyesi olarak, isterseniz kendinizi mutlu etmek için Pandora’yı tercih edebilirsiniz… Yani, kısacası Pandora bileziklerden almanız için bir çok nedene sahipsiniz. Doğuma girmeden önce kardeşim ve sevgili sevgilisi bana pandora’dan çok cici bir bilezik almışlar. (Resmini de hemen koydum .)Üzerinde Neşe’mi simgeleyen bir kız çocuğu, şans için bir yonca, gözlerim için mavi bir taş, bir bebek arabası ve yine Neşe’min N’si var. 🙂 Hediyeme bayıldım. Çünkü her bir parçanın bir anlamı ve değeri var.  Ayrıca istediğimde kendim de başka parçalar ekleyebilirim.

Hepsinin ayrı ayrı seçilmiş olması hediyenin ne kadar düşünülerek alındığını gösteriyor. Bunu kardeşimin tek başına düşünemeyeceğini bildiğimiden, kız arkadaşını arayıp bu anlamlı hediye için teşekkür ettim. 🙂

İlla birine hediye almanız gerekmiyor. Kendinize bir takı tasarlamak ve parçalarını kendi tarzınıza göre seçmek istiyorsanız, Pandora tam sizlik bir marka! Ürünler renkli taşlardan, pırlantalı parçalardan, gümüş veya altın, zevkinize göre kişiselleştirebileceğiniz ayrı ayrı anlamları olan bir sürü değişik parçadan oluşuyor. Tasarımlar sadece kolye ve bilezikten oluşmuyor. Ayrıca küpe, yüzük ve bir çok aksesuarında içinde bulunduğu geniş takı yelpazesine sahip. Kendisi Dünya’nın en çok satan takı markası ve her saniyede bir Pandora satılıyor. Markanın ürünlerini Saat&Saat‘lerde bulabilirsiniz.

İşte size yeni yıl hediyesi! Sizde kendinize ya da sevdiğinize yeni yıl, yeni başlangıç bileziği tasarlayın. İçinde 2012’den tüm bekledikleriniz olsun ve o bileziği kolunuzdan hiç çıkarmayın.

İlham alınacak modeller…

 

 

 

Yorum Yaz