Küçük Mucizeler Dükkanı

06 Aralık 2011

Teknoloji Modasını Takip Edin!

06 Aralık 2011

Kate Middleton Hakkında Bilmediklerimiz

06 Aralık 2011

Ayrıldılar, barıştılar, nişanlandılar, evlendiler derken dünya gündemine oturdu 29 yaşındaki Kate Middleton. . Üniversitede Prens William ile flört etmeye başlayıp, büyük bir aşk yaşamışlar. Daha sonra yaşadıkları kısa ayrılık ile Kate Middleton kendini dışarıya atmış ve geceleri çıkmaya başlamış. Magazinde sürekli yer alan Kate, aslında bu hareketiyle Prens William’ın aklını başına getirmiş ve kaybetme korkusu ile ilişkilerine daha ciddi bakması gerektiğini ögretmiş. Böylelikle çift tekrar barışır ve hikaye mutlu sonla biter.

Giydiği kıyafetlerle çok konuşulan Kate Middleton hakkında aslında pekte fazla birşey bilmiyoruz. Bakalım neler bilmiyor muşuz?

En Yaşlı Gelin

Kendisi kraliyet ailesinin en yaşlı gelinidir. Ailedeki gelinler erken yaşta evlenip aileye katılmışlar. Fakat, Kate 29 yaşında ancak aileye girebildi. Burdan da anlaşılacağı gibi Prens William karar vermekte oldukça gecikmiş. Ya da dünyadaki evlilik yaşının ilerlemesi kraliyeti de etkilemiş . 🙂

Atlara Karşı Alerjisi Var

Kraliyet ailesinin bir mensubu olup atlara karşı alerjisi olması sizce de çok ironik değil mi ?  🙂

Spor Yapmaya Bayılıyor

Kate, hoş bi kız olmasına rağmen dışarıda ona benzeyen bir sürü kız var. Peki William neden onu seçti? Bunun için tek bir özellik söylemek heralde saçma olur. Fakat etkilendiği noktalardan biri de, Kate’in sportmen ruhu! Kate hem pinpon hem de teniste oldukça başarılıymış.

Evlenmeden Önce Prens William ile Beraber Yaşamışlar

İskoçya’daki St. Andrews Ünversitesinde beraber okuyan çift sadece aynı okulda değillermiş. Ayrıca yurtta aynı odayı paylaşıyorlarmış. Muhteşem bir evde ya da sarayda yaşayabileceklerken, okulun yurdunu tercih etmeleri ne kadar mütevazi olduklarını göstermiyor mu?

Evlenmeden önce de 8 sene flört etmişler.

Orijinal İsmini Kullanmayı Seviyor

Tüm basın tarafından Kate olarak bahsedilse de, aslında gerçek ismi olan Catherine ile anılmaktan hoşlanıyor. Kraliyet ailesine mensup daha 5 kişi Catherine ismine sahip.

 

Yorum Yaz