BEBEK ŞEKERİ YAPIMI

08 Aralık 2011

KIYAFETİNİZİ RENKLENDİRİN!

08 Aralık 2011

İLHAM ALINAN SAÇ MODELLERİ

08 Aralık 2011

Kafamızda istediğimiz modeli ya da rengi kuaföre anlatmak her zaman zor olmuştur. Şansınız varsa, kuaförünüz sizi anlar, hayal ettiğinizi gerçekleştirir. Ama çoğu kadın hüsrana uğrayarak evinin yolunu tutmuştur. Bazen de evdeki hesap çarşıya uymaz. Bir bakmışsınız, hayal ettiğiniz şey hiçte size uygun bir model değilmiş. Kısacası, bu saç işleri her zaman risklidir. Geçen sene koyu kumral saçımı bi günde sarıya boyattığımı hatırlıyorum. Çevremdekiler kalpten gidiyordu. Aynaya baktığımda, başka birini görüyordum. O yüzden bu maceram sadece 8 gün sürdü. Ama bana pahalıya mal oldu. 1 senedir saçım anca toparlandı.

Saçımızın modeli ya da rengini seçerken hep birine benzeme veya birinden yola çıkarak anlatma yolunu seçeriz. Kuaförlerde de zaten önceden dosyalanmış ünlü katologları ya da tarihi geçmiş bir çok dergi mevcuttur. Sonra, kadın kaprisinden bitip tükenmiş kuaförümüze başlarız anlatmaya. Olurdu olmazdı derken, gerisi şans işi…

Hazır konu açılmışken, belki ilginizi çeker  ya da hali hazırda bir değişiklik peşindeyseniz,  en çok ilham alınan saç modellerini sizinle paylaşmak istedim. Bakalım benimle aynı fikirde misiniz ?

Meg Ryan'nın kendiyle özdeşleşen saç modelinden halen ilham alınıyor.

"Victoria Beckham'ın saçından istiyorum" diye kaç kişi gitmiştir kuaföre?

Beyonce ve bal rengi saç tonu

Rihanna ile kısa saçı sevdik!

Sarah Jessica Parker'ın saçlarını kim sevmez?

Blake Lively sizce de çok güzel sarı saçlara sahip değil mi?

O ne yapsa herkes onu takip ediyor!

Kim Kardashian ve koyu renk uzun saçları

Ya siz bu listenin dışında hangi ünlünün saçını beğeniyorsunuz?

Yorum Yaz