FAJİTAS TARİFİ

12 Ocak 2012

SPOR YAPARKEN DİNLENECEK EN İYİ ŞARKILAR

12 Ocak 2012

HOLLYWOOD'U ŞOK EDEN AYRILIKLAR

12 Ocak 2012

Hollywood şaşalı yaşamıyla herkesi cezbeder. Öyle ki, tüm dünya Hollywood’u izler. Basın her yerdedir. Bu şatafatlı yaşamda her zaman işler istendiği gibi gitmez. Hollywood’un hakkında sürekli asılsız haber yapılan, rahat bir adım atamayan gözde çiftleri bazen hiç beklenmedik anda patlatırlar bombayı. Evleniyorlar mı ,hamile mi, aldatıyor mu diye bir sürü entrika üretilirken, bakmışsınız tüm Hollywood ayrılık haberi ile sarsılır.

İşte tüm dünyayı şok eden ayrılıklar…

Brad Pitt ve Jennifer Aniston 7 senelik bir beraberlikten sonra aniden ayrıldıklarını açıklarlar. O sırada Mr and Mrs Smith filminde Angelina Jolie ve Brad Pitt yakınlaşması basında bir kaç yerde konuşuluyordu. Fakat Brad Pitt bunu hiç bir zaman kabul etmedi. Ayrılıkları Angelina Jolie yüzünden olmamıştı ona göre. Ayrılık haberinin üzerinden bir kaç ay geçtikten sonra bu süre zarfında basınında baskısıyla Angelina jolie bir röportajda Brad Pitt ile birlikte olduklarını açıkladı. Tabi, bir anda Hollywood birbirine girdi. Sadece Hollywood mu?  Tüm dünya şok oldu! Daha sonra Vogue dergisinde yaptığı açıklamayla Angelina Jolie’nin bu açıklamasını ayrılıktan hemen sonra yapmasını yakışıksız bulduğunu itiraf eden Jennifer Aniston, hollywood’un kırık kalpliler listesinde 1 numaranın sahibi oldu.

Sandra Bullock ve Jesse James 5 yıl süren evliliklerini noktalıdıklarında herkes bu evliliğin bittiğinden çok nedeniyle ilgileniyordu. Jesse james’in 2010’da yaptığı evlilik dışı ilişkileri gün yüzüne çıkmıştı. Çift ilk başta ilişkilerini kurtarmak isteseler de, ayrılıktan kaçamadılar.

Demi Moore, Ashton Kutcher ile evlendiğinde 43 yaşındaydı. Ashton Kutcher ise sadece 26. İlişkileri ilk su yüzüne çıktığında kimse bunun yürüyeceğine ihtimal vermedi. Ama çift birbirlerinin gözlerinin içine bakarak verdiklerini pozlarla herkese adeta aksini ispatlıyordu. Gelin görün ki, ruh ikizi olarak kabul edlienbu muhteşem çiftin birlikteliği 6 yıl sürdü. 6 sene sonunda Ashton Kutcher ilişkilerinin yürümediklerini ve birbirlerinden sıkıldıklarını açıklayarak boşanma davası açtı. Böylelikle, bir Hollywood evliliği daha burada son buldu.

Kim Kardashian ve Kris Humphries’in gösterişli bir düğünle dünya evine girdi. Tüm basının odak noktası olan bu çiftin evliliği sadece 72 saat sürdü. Ailesi ile birlikte bir reality show’da yer alan Kim Kardashian için bu evliliğin ne yazık ki sadece pazarlama amaçlı bir reklam evliliği olduğu yönünde haberler çıkmıştır.

 

 

Yorum Yaz