Neşe’nin Snoopy Çantası

29 Haziran 2012

ÜNLÜLERİN ŞİRİN ÇOCUKLARI

29 Haziran 2012

HEPİMİZ NEON’LANDIK!

29 Haziran 2012

Bu yaz neon renkli bir şey giymeyini dövüyorlar sanırım. Hepimiz neon’landık ! Yoldaki trafik ışıklarından daha çok dikkat çekiyoruz. Hele bronz olabilen insanların neon giymesine ba-yı-lı-yo-rum!! Sadece kıyafet olarak değil, gözlük, ayakkabı, kemer, oje, makyaj derken cıvıl cıvıl bir yaz geçiriyoruz. Bir de neon balyaj modası var tabii. O kadar cesur biri olmadığım için konunun burası beni aşıyor. Ama Katy Perry ve Lady Gaga’nın neon rengini cesurca kullanmalarını seviyorum. Biraz çılgın olsam, hani bi fuşya balyaj bende attırabilirdim. Yine de gardrobumdaki siyah ve beyazların arasında kolayca seçilen neon parçalar benim için yeterince çılgın şimdilik…

Bu sezon Neon’a ait tüm beğendiklerim…

 

Neon Elbiseler

Neon sarısı, turuncu, mavisi, pembesi rengarenk elbiseler gözlerimizi alıyor. 2012 yazı göz alıcılığın zirvesindeyiz!

Neon Jeans&Şort

Çok mini şort kıvamında olmasam da, neon jeanleri severek giyiyorum. Basic beyaz bir atlet ile türk kahvesi&lokum misali uyumlular.

Neon Çanta&Kemer

Kıyafete uygun çanta bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Neon sarısı çantalar harika! Fuşya rengi Alexander Mcqueen çantayı da istiyorum. Hepsi benim olsun!!

Neon Gözlük&Saat

Dsquared’ın neon gözlüklerinin hastasıyız. Ama Common G-round’ın yuvarlak mavi çerçeveli gözlüğünde de gözüm kalmıyor değil.

Neon Takı Tuku

Takıları çok severim. Hele ki neon olanları bi başka sevilesi. Özellikle bileklikler can yakar…

 

 

Yorum Yaz