IPAD 3 GELİYOR!!!

09 Şubat 2012

ACI ÇİKOLATA

09 Şubat 2012

HEIDI KLUM – SEAL AYRILIĞI

09 Şubat 2012

Hollywood 23 Ocak’ta Seal ve Heidi Klum’ın ayrılık kararı ile çalkalandı. 2005 Mayıs ayında evlenen Heidi ve Seal çifti , ayrılana kadar her yerde örnek çift olarak gösteriliyordu. Malum biri şarkıcı, diğeri Dünyaca ünlü model olan bir çiftin evlenip hemen ayrılması kadar doğal bir şey yoktur. Onların mükemmel evliliğine herkes gıpta ile bakarken, bir anda ayrılık haberleri ortalıkta şok etkisi yarattılar.

Ayrılık nedeni olarak hiç bir skandal gösterilmese de, ikilinin yakınları Seal’in günden güne artan sinir harbinden kanaklandığını tahmin ediyor. Aralarında geçen bir kavga da sinirlenip Heidi Klum’ı ittirdiği de kulaktan kulağa dolaşan iddialardan.

Ünlü çiftin 4 çocukları var.

Malesef bazen dışarıdan çok kusursuz gördüğümüz, beraber görmeye alıştığımız çiftlerin evlilikleri bu tür ayrılıkla sonlanması insanı şaşırtıyor. Aynı şekilde, ülkemizde çok beğenilen Ali Sunal ve Gökçe Bahadır çiftinin ayrılığı da bu yüzden gündemi bu kadar meşgul etti diye düşünüyorum. Twitter’da bile trend topic oldu. Milyonlar ayrılıkları için yorum yaptı. Demek ki, evlilikleri bizler tarafından fazlasıyla benimsenmişti. Yoksa günde kimbilir kaç tane çift ayrılıyor, kaç evlilik sonlanıyor…

Yorum Yaz