REFLEKSİF HAREKETLER DÖNEMİ

14 Ağustos 2012

MUTLULUĞUNUZU ARTTIRACAK 10 SEBZE

14 Ağustos 2012

HAZIR GÖZ MAKYAJI – COLORON

14 Ağustos 2012

Bazı zamanlar insanın öyle bir acelesi olur ki makyaj yapayım derken göz çıkarırsın. Talihsiz tüp patlamış suratlar ya da rimelin göz kapağına olan düşmanlığı hep bu sebeptendir. Fara hiç girmiyorum bile. Çünkü insan acelesi olduğunda bir de far süreyim diyemiyor. Yok gölgelendireceksin, renk karıştıracaksın. Sağ göz fazla oldu, sol göz yamuldu derken vakit alacak başını gidecek.

Göz makyajı yapmaya vakit bulamayanlar ya da yapamayanlara müjde! Daha önce yurtdışından getirtiğimiz hazır göz makyajı kiti artık Türkiye’de satılıyor. Makyözleri aratmayacak kalite ve kalıcılıkta. 5’li, 10’lu ve 20’li kitlerle satılan ColorOn marka göz makyajı kitinde bulunan her ürün 4-6 kullanımlıktır. Yani, 5’li kit aldığınız takdirde 20 defa kullanabileceksiniz. E bu da iyi rakam bence. Ayrıca sabitleyici ve fırça da herhangi bir kitten sipariş verdiğinizde size hediye olarak geliyor.

5’li kitte 4 farklı renk grubu, 10’lu hazır göz makyajı kitinde 6 farklı renk grubu mevcut. (Ayrıntılı renk skalası için http://www.coloronproturkiye.com/coloron_renk_cesitleri.html#renk  )

Fiyatlar : 

5’li ColorOn hazır göz makyajı kiti 49Tl

10’lu ColorOn hazır göz makyajı kiti 89TL

20’li ColorOn hazır göz makyajı kiti ise 159TL

işte ilgilenenlere bir kaç örnek . (Daha fazlası için http://www.coloronproturkiye.com/index.html )

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz