Rihanna Armani'nin Yeni Yüzü

18 Temmuz 2011

İYİ Kİ VARSIN BIRKENSTOCK!

18 Temmuz 2011

Harper Seven Beckham'ın İlk Fotografı

18 Temmuz 2011

Victoria&David Beckham çiftinin kızları henüz 1 haftalık ! Harper Seven , L.A’de 10 Temmuz  sabahı saat 07:55’de dünyaya gözlerini açtı. Victoria Beckham’ın hamileliği sırasında aldığı azıcık kilolardan 3.5kg’lık sağlıklı bir bebek dünyaya getirmesi ayrıca bir tartışma konusu.  Biz  burda ” Aman bebek sağlıklı olsun” derken 6 ayda 10 kiloyu almış durumdayız. Hafiften kıskanmadım değil hani.

Harper Seven ‘nın isminin nereden geldiği bayağı tartışma konusu olmuş. Tahminlere göre , seven , babası David Beckham’ın Manchester United ve İngiltere’de forma numarası. Harper ise Harper’s Bazaar Magazine ‘den çağrışım yaptıkları gibi bir iddia ortaya atılmış ( Pek mantıklı gelmedi ama olur mu olur)

Mutlu çift, internette hayranlarıyla kızlarının ilk fotografını paylaştılar. Resimler siyah beyaz olduğundan minik Harper’ın ten rengi konusunda pek bir şey anlayamıyoruz. Yine de minik bir melek gibi uyurken, ne kadar güzel görünüyor değil mi?

Yahu insanın bir yanağı da mı şişmez?!! Pes!!! David Beckham ve minik kızı Harper

 
David Beckham,  oğullarının için yaptırdığı dövmeden sonra, şimdi de herkes  kızı Harper için yapacağı dövmeyi bekliyor…
 

David Beckham'ın oğulları için yaptırdığı dövme

 

Yorum Yaz