BEBEK YEMEKLERİ #1 – TARHANA ÇORBASI

10 Temmuz 2012

ARM PARTY’E HAZIR MISIN?

10 Temmuz 2012

CARTIER ÇİVİ BİLEKLİK

10 Temmuz 2012

Bir erkeğe hediye almak kadar insanı sıkan bir şey daha yoktur. Zaten kısıtlı olduğunuz bir alanda seneler geçtikçe zart günü zurt günü, doğum günü derken aynı hediyeleri tekrar etmeye başlarsınız. Benim gibi kendini tekrar etmeyi sevmeyenler için  yeni bir öneriyle karşınıza çıkıyorum.

Erkeklere takıyı yakıştıranlardanım. Yüzük, bileklik, kolye hangisi olursa olsun, bir erkeğin kıyafetini en az kadınınki kadar zenginleştiriyor. Fakat ne yazık ki, bu “fakir” erkeklerin takı seçeneği çok az. Ya özel yapım olacak, ya da bazı markaların 3-4 çeşitle sınırlandırdığı parçalardan biri alınacak. Bu seçeneği arttırmak adına bende Cartier’in Juste un Clou (sadece bir çivi)  koleksiyonuna ait şık  bilekliği dergide görünce hemen yazayım dedim.

Öncelikle bilekliğe bayıldım. Çünkü çok farklı, sıradışı ve bu özelliklerine rağmen sadeliğini koruyor.  Yarın öbür gün bana” Sen erkeklere yazdın ama ben bu bilekliği bir kadın da gördüm” diye çıkışmayın. Bileklik Unisex (you and ı sex diye de iğrenç bi espiri yapabilirim. Benden nefret etseniz yeri) 3 farklı rengi mevcut : Pembe, atın ve beyaz. Ayrıca pırlantalı veya pırlantasız olarak tercih edebilirsiniz. Bilekliği Cartier’in Nişantaşı butiğinde bulabilirsiniz.

Küçük ve gereksiz bir not; oyuncu Bade İşçil,  Cartier’nin New York Fifth Avenue’daki ‘Juste un Clou’ adlı yeni koleksiyon lansmanına katılan tek Türk ünlü idi.

1 comment

Yorum Yaz