Sex and the City 3 Yolda Mı Yoksa?

25 Ağustos 2011

Yeni Doğan Bebek Neden Ağlar? Ne Yapılmalı?

25 Ağustos 2011

BURBERRY BODY 1 EYLÜL'DE GELİYOR!

25 Ağustos 2011
Burberry Body, 1 Eylül’de 150 ülke ile aynı anda Türkiye’de !
Burberry’nin yeni parfümü Burberry Body’nin ilk kampanya yüzü İngiliz model ve aktris Rosie Huntington-Whiteley oldu. Transformers filmiyle oyunculuğa adım atan 24 yaşındaki Victoria’s Secret modeli Huntington-Whiteley, daha önce de Burberry reklamlarında yer alan tanıdık bir yüz. Burberry’nin kreatif direktörü Christopher Bailey ünlü manken hakkında “Burberry Body bugüne kadar gerçeklestirdigimiz en heyecanli lansman. İkonik ruhumuzu en seksi ve çarpici sekilde yansıtan ve bugüne taşıyan bir kampanya. Rosie’nin çabasiz ve rahat stili ve içinden gelen çekiciliği kendisini bizim için Burberry Body kampanyasinin tartışmasız ismi yaptı.” Ayrıca, eylül’de çıkacak olan yeni parfümü Body’nin Burberry’nin en seksi parfümü olduğunu iddia ediyor.
Dünyaca ünlü fotografçı Mario Testino tarafindan fotoğraflanan kampanya çekiminde Rosie Huntington-Whiteley, pembe altın renginde ipek saten bir trençkot tercih etti. Ünlü manken ise tüm doğal seksiliği ile müthiş pozlar verdi.

İngiliz marka, Burberry Body’yi bir seri haline getirmeyi planlıyor. Serinin ilk parfümü almak için 1 Eylül’e kadar beklemeniz gerekecek.

 

 

Yorum Yaz