Masterchef'te Semra Elendi!!!

09 Haziran 2011

Zaz – Les Passants

09 Haziran 2011

Bu Yaz Dağınık Saçlar Çok Moda!!!

09 Haziran 2011

Fönlü saçlar artık out ! Zaten bu yaz sıcağında insanın saçında fön falan kalmıyor. O yüzden bu trende bayıldım. Bu yaz saçlarda doğallık moda. Hem vahşi ve arzulanır hem de doğal ve genç  görünmek istiyorsanız  , bu trendi takip etmelisiniz.

Dağınık saçı uygulamak için herhangi bir kuaföre ya da komplike bir alete ihtiyacınız yok.  Sadece ufak bir kaç dokunuşla  doğal görünebilirsiniz. Dalgalı saçlarınızın mükemmel olmasına gerek yok. Saçınız gayet günlük olmalı  sanki hiç uğraşmamışsınız gibi.

Saçınıza maşayla dalga verin.  Başınızı öne eğin dalgalarınızı birbirine karıştırın . Sonra saçlarınızı geriye atın. En son basamak biraz sprey sıkmak. İşte bu kadar. Hiç yorulmadan , terlemeden en trend saça sahip oldunuz .  Burda önemli olan saçınıza çok efor sarfetmemişiniz görünümünü vermeniz. Yani dalgalarınız ne kadar inerse o kadar doğal görünürsünüz.

Gece çıkarken yine aynı şekilde rahat ve dağınık saçı tercih edenler , saçlarını dağınık topuz yapabilirler. Ya da bol bir şekilde toplayabilirler. Hem sofistike hem de şık bir görüntü elde etmek için aşağıdaki modelleri uyugulayabilirsiniz.

Her zaman seksi görünen kısa saçlar , bu sene yine çok moda. Kısa saçlarda da yine dağınık saç trendini deneyebilirsiniz.

Dağınık saç trendine kapılanlar arasında Kristen Stewart, Victoria Beckham , Blake Lively gibi ünlülerde var.

Yorum Yaz