EK GIDAYA BAŞLARKEN

03 Mayıs 2012

UYKU MAHMURESİ

03 Mayıs 2012

BU KÜVET ÇOK LÜKS!

03 Mayıs 2012

Çocuklara harcadığımız para asla gözümüze batmaz. Aldıkça alasımız gelir ya da bir şey istediklerinde onları çok zorda kalmadıkça kırmayız. Bir süre sonra bu durum kendini “yemedim yedirdim, içmedim içirdim” triplerine bırakır. Bu kadar vericilik iyi midir değil midir tartışılır. Ya da her istenilen alınmalı mıdır? Alınmamalıysa neye göre seçim yapılmalıdır ? Bu sorular bir kenara, bu fedakarlığımızdan yararlanan bazı firmalar bu işi abartmışlar.  Ve karşınızda en lüks bebek küveti !!!

Kaliforniyalı tasarımcı Lori Gardner 19. yüzyıl stilinde tasarladığı bu minik küveti yapmak için tam 3 yıl uğraşmıştır. Küvetin dış yüzeyi 44.928 adet pembe Swarovski kristal taş ve bir adet gerçek pırlantadan oluşmaktadır. Swarovski taşın rengini kendiniz seçebiliyorsunuz. Fiyatına gelince, bu kadarını okuduktan sonra pek şaşıracakğınızı sanmıyorum. 🙂 3800 dolar! Ama bu küvetin bir de yardımsever bir yönü var. Ödediğiniz 3800 doların bir kısmı meme kanseri araştırmalarında kullanılmak üzere bağışlanıyor.

“Param var, saçmalamak istiyorum” diyenler ise, bu küveti evcil hayvanları ya da buz kovası olarak için kullanabilirler. Seçim size kalmış . 🙂

Yorum Yaz