NE UMDUK NE BULDUK : 0-6 AY

27 Mart 2012

OTO KOLTUĞU SORUNSALI

27 Mart 2012

BU BUMBO ÇOK BOMBA!

27 Mart 2012

İğrenç başlığım için özür dilerim. 🙂 Ama ben bu minik koltuğa bayıldım. “Bu Bumbo çok bomba”  demekten başka bir şey gelmiyor içimden. Dün, Neşe ile çıktığımız alışverişte mama sandalyesi ararken, daha önce internette gördüğüm Bumbo bebek koltuğuna Joker‘de rastladım. Satıcı ile ürün hakkındaki kısa sohbetimizden sonra,  bu minik komik koltuğu almaya karar verdim.(129,90TL)

Ürün Hakkında Detaylar:

Ağırlığı 1.662 kg

Ölçüleri 44 cm x 38 cm x 25 cm

Bebeğinizi dik ve güvenli bir şekilde oturtmaya yarıyor.

Bebek başını tutabildiği andan 14 aylığa kadar kullanılıyor.

Sarı, pembe, mor, mavi, yeşil, aqua renkleri var.

En çok yerde kullanılması öneriliyor.

Banyoda, araba koltuğu olarak kullanılmaması gerekiyor.

İç mekanda olduğu kadar dış mekanda da aynı rahatlıkla kullanılabiliyor.

Temizlenmesi kolay.

Denedik, Yazıyoruz !

Eve gelince büyük bir heyecanla açtığım Bumbo bebek koltuğuna Neşeyi hemen oturttum. Resmen küçük insan 🙂 Küçültülmüş koltuk ve minimize edilmiş bir insan yavrusu 🙂 Neşeyi öyle görünce kahkahalara boğuldum. Bizimki anlamasa da bana eşlik etmeye başladı. Yandaki destekler sayesinde yan taraflara kaymadan, öne düşme tehlikesi olmadan, aklım kalmadan, içim titremeden, çok net bir biçimde bizimki oturdu. Yana, öne ağırlığını verdi ama ürün güvenli olduğu için düşme tehlikesi yok. Sadece yüksek yerelere koymamanız öneriliyor. Koltukta yanıma alıp kızımla sohbet ettik, yerde koltuğunda oturup kendi kendine etrafa bakındı, kıpırdandı durdu. Koltuğa kolayca takılabilen mobil oyuncak masasına oyuncaklarını koydum. Bizimkinin keyfine diyecek yok. Aslında mamasını da bu koltukta yedirebilirim diye düşünüyorum.

Bumbo koltuk, çok hafif . Her yere götürebilirsiniz. İster bahçede, ister yazlıkta, ister kumsalda, evinizde herhangi bir yerde her an yanınıza alabilirsiniz. Ayrıca sünger yapısı ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde kolayca temizleniyor. 3 aylıktan itibaren dese de, bebeğiniz boynunu dik tutmaya başladığında ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Neşe, Bumbo’ya bayıldı! Size de tavsiye ediyoruz.

 

4 comments

Yorum Yaz