HAMİLE KALMAK İÇİN DOĞRU ZAMAN NE ZAMAN?

20 Şubat 2012

NEŞE BÜYÜYORRR!!!

20 Şubat 2012

BRIDGET JONES 3 GELİYOR!!!

20 Şubat 2012

EVETTT, çok sevinçliyim! Bir Bridget Jones manyağı olarak filmin 3.’sünün bu kadar geç gelmesine bozuldum vallahi. Önceki filmleri izle izle bay gelmişti. Bu yeni film haberi hoşuma gitti. 3. filmi çekmeyi erteleme kararı aldıktan sonra, bu sene senaryo üzerinde çalışıp çekmeyi pplanlayan Working Title firması şimdilik çalışmalara başlamış durumda. Yapım şirketi, yine Renee Zellweger, Hugh Grant ve Colin Firth’ü bir araya getirmeyi planlıyor.  3. filmin adı Bridget Jones’s Baby olacak. Senaryoyu Helen Fielding ve David Nicholas kaleme alıyor.

Colin Firth hayranı olarak, onu yine bir Bridget Jones filminde göreceğim için çok mutlyuyum. Filmin yazarı Helen Fielding’in Aşk ve Gurur filminde Colin Firth’ü çok beğenmesi üzerine buradaki ismi de Mark Darcy. Ahhh Mark Darcy ahhh!!! Her kadının hayalindeki erkek! Mark Darcy rolünü Colin Firth’ten başkasının oynayabileceğini sanmıyorum. Benim kafamda da aynı şekilde özdeşleşmiş durumda. Tabi Renee Zellweger’in Bridget Jones rolündeki başarısını da unutmamak lazım. Bir insan bir role bu kadar çok yakışabilir mi? Saflığıyla, komikliğiyle, olduğu gibi davranmasıyla kendini Mark Darcy’e sevdiren Bridget, bakalım 3. filmde neler yapacak? Sabırsızlıkla bekliyorum…

Gülmekten kırıldığımız, hepimizin kendinden bir parça bulduğu ya da kendine yakın hissettiği Bridget Jones, serinin birinci filmi Bridget Jones’un Günlüğü’nü (Bridget Jones’s Dairy ) bir hatırlayalım.

http://youtu.be/vp08csjN_xI

Çok özlemişim hemen DVD’yi takıp izlemek istiyorummmm. 🙂

İkinci film Mantığın Sınırı (The Edge of Reasonı) eleştirmenler tarafından birinci film kadar iyi olmaması ile eleştirilse de, ben bu filmi de en az ilki kadar sevdim.

 

Yorum Yaz