Bebeğin Pozisyonu

21 Haziran 2011

Enginar

21 Haziran 2011

Bak Postacı Geliyooo!!!

21 Haziran 2011

İster omuz ister postacı ister çapraz çanta … Siz nasıl isterseniz öyle söyleyin. Ama ne derseniz deyin , omuz çantaları çok trendy. Sadece trendy de değil, ayrıca kullanışlı . Alışverişe giderken , gece dışarı çıktığınızda , şık görünmek istediğinizde , spor gözünmek istediğinizde, tüm anlarda kullanabileceğiniz bir aksesuar. 

Klasiklerden hoşlanıyorsanız , aşağıdaki modeller tam size göre!!!

Bu

 

Renkli kişiliğinizi çanta seçiminizle göstermek istiyorsanız ya da renkleri, farklı parçaları kombinlemek, biraraya getirmek için farklı çantalara ihtiyacınız varsa , bu cıvıl cıvıl omuz çantalarını tercih edebilirsiniz.

İster desenli kumaşlarla, isterseniz kontrast renklerle birlikte kullanabileceğiniz rengarenk modeller sizi sıradan olmaktan kurtarıyor!

Bazıları sade olmayı sever. Siz de bunlardan biriyseniz, günlük hayatınızda kullanacağınız modeller ile rahatlığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Hem stil sahibi hem de farklı görüneceksiniz. 

 Her gün kolları kopsa da büyük bi azimle bileklerinde çantaları taşıyan kadınları görmekten  artık bööö geldiyse, omuz çantası tam size göre.  Şık, rahat, kullanışlı, pratik, trendy, cool, farklı, alışılmışın dışında…

“Omuz çantası hoşuma gidiyor , fakat ben büyük çantalardan hoşlanıyorum” diyorsanız , Marc Jacobs’un alttaki modeli sizin olmayı bekliyor. Nedense bu iki rengi çok beğendim.

Sportif kişiliğiniz ön plandaysa, spor olduğunuz kadar da şık görünmek istiyorsanız , Paul Smith, Calvin Klein, Ferre, Burberry, Gucci markalarının kumaş postacı çantaları sizin için birer alternatif olabilir.

 Benim işim gözüme kestirdiğim modelleri, markaları bir araya getirmek, tüm tarzlara hitap edebilmek. Stilinize göre çantayı seçmek ise size kalmış…

Yorum Yaz