ARI VIZ VIZ VIZZ!!!

05 Nisan 2012

0-3 YAŞ TIRTIL DİZİSİ

05 Nisan 2012

ALESSANDRA AMBRÓSIO BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI!

05 Nisan 2012

Victoria’s Secret meleklerinden Alessandra Ambrósio’u en son Beyaz Show’da görmüştük. Maşalla göbeği dışında gram yağı olmayan, insanın saçını başını yolduracak zayıflıkta bir hamileydi. Bebeğin cinsiyeti konusunda hiç bir açıklama yapmamasına rağmen, geçtiğimiz günlerde Facebook sayfasında aşağıdaki kumsalda çekildiği fotoğraf ile erkek bir bebek sahibi olacağını hayranlarıyla paylaştı.

Bu heyecan verici itiraftan sonra, daha çok erkek bebek istediğini itiraf eden güzel manken, ” açıkçası ilk çocuğumun hep erkek olacağını düşünmüştüm ama kızda olsa sevinirdim. Sonuç olarak, bebeğimin erkek olacağından çok mutluyum.” demiş  E! Online’s yaptığı açıklamada.

Doğuma 5 hafta kalmasına rağmen uzun süreli nişanlısı Jamie Mazur ile  isim konusunda bir karara varmasa da,  seçecekleri ismin hem Portekizce hem de İngilizce olarak kolay söylenebilir olması gerektiğini düşünüyorlarmış. Böylelikle, Alessandra’nın büyükannesi bebeğinin adını rahatlıkla söyleyebilirmiş. ( Hem güzel hem düşünceli!  Naparsın ?!! )

Çiftin 3,5 yaşında Anja adında bir kız çocukları daha var.

Bu mutlu haberin, mutlu bi kavuşmayla bitmesini dilemekten başka diyecek bir sözümüz yok.

Alessandra Ambrósio ve ailesinin bir kaç fotoğrafı…

Yorum Yaz