KIZINA MEKTUPLAR GERÇEK OLDU :)

10 Nisan 2013

ADAM OLACAK ÇOCUK

10 Nisan 2013

4D PRO İLE EGZERSİZ

10 Nisan 2013

Spor yaparken eğlenmek mi? O da ne?!!

4D PRO

Geçen hafta spor eğitmenim Burcu beni arayıp 4D Pro çalışacağız diyene kadar konudan pek bir haberdim. Geçen Pazartesi gittiğimde nasıl bir şey beni bekliyor diye yakınırken, işler hiçte beklediğim gibi olmadı.

Hem eğlenip hem spor yapmak mümkün mü? MümkünMÜŞ! Bunu gördüm.

Tamamen sizin kendi kas gücünüzle egzersiz yapıyorsunuz 4D Pro, esnek bantlarıyla hareketlerinize esneklik katarak normalde kendi başınıza yaptığınız bir hareketi zorlanmadan ve daha uzun süre boyunca yapmanızı sağlıyor. Böylelikle daha fazla çalışıyorsunuz.

Bu ne demek?

Daha fazla kalori harcıyor ve kilo yakımınız  bir o kadar hızlanıyor!

Eğlence için bir spor aleti üretelim düşüncesiyle yola çıktıklarında eminim bu kadar işe yarayabileceğini ilk başta onlar bile hayal etmemişti. Oysa şimdi her yerde çok popüler. Ükemizde de Barış Çunguroğlunun verdiği eğitimler sayesinde aranılan bir egzersiz aleti olmaya başladı.

Fitness ya da body çalışması konu ne olursa olsun, istediğiniz hedefe sizi daha hızlı götüren bir yardımcı, bir yerde hayat kurtarıcı ve bir o kadar da eğlenceli!

4DPRO spor

Esnek bantları sayesinde yaptığınız hareketlerde kaslarınız durmadan ve daha fazla çalışıyor. Böylece egzersizinizi iki kat etkili yapmış oluyorsunuz.

IMG_0091

Eğer İzmir’deyseniz ve 4DPro’yu yakından görmek isterseniz, Wellness in Town ‘a bir ara uğrayın derim.

Herkese bol terli günler!

Yorum Yaz