Bu Yaz RENGARENK Geçecek!!!

31 Mayıs 2011

Ünlülerden Hamilelik Tüyoları

31 Mayıs 2011

2011 YAZINDA HIT ÇANTALAR

31 Mayıs 2011
empty image
empty image

2011 yaz sezonun çok renkli olduğundan bahsetmiştim. Aynı renklilik çantalara da yansımış durumda.  Artık kıyafetimıze göre çanta bulmakta hiç zorlanmayacağımız bir dönemdeyiz. İster mor ister sarı ister mavi ister fuşya ne renk ararsanız , neredeyse tüm markalarda mevcut. Özgürce modayı yaşamamızı sağlıyorlar. Bu kadar fazla çeşit olunca artık eskisi gibi kimse tek bir model veya renkte takılıp kalmıyor, herkes kendi modasını yaratıyor. 

Her ne kadar yukarıdaki resimde bir çok ünlü markanın çantalarını örnek olarak koymuş olsam da,  illa bu markalar tercih edilecek diye bir durumda yok.  Zaten öyle olsa eskiden olduğu gibi kuzu sürüsünden bir farkımız olmazdı. Bu modellerin benzerlerini  ya da çok daha farklı modellerini bir çok yerde bulabilirsiniz.  Sonuçta bu bütçe işi değil , tamamen zevk işidir.

Tüm vitrinler renklenince, tabi clutch’larda haliyle renklendi. Gözümüz gönlümüz açıldı.  Bottega Veneta ‘ nın rengarenk clutch’ları şıklığıyla göz dolduruyor.

 Tabi her yaz olduğu gibi bu yaz da hasır çantalar yine revaçta! Artık hasır çantaları tek tip ya da renk olarak değil , değişik modellerde ve renklerde de bulabilirsiniz. Ben en çok el çantası şeklinde küçük hasır çantalara bayıldım. Eskiden hasır çanta denilince hep kocaman çantalar aklımıza gelirken, bu sene farklı modeller seçerek bu geleneği değiştirebiliriz. Tory Burch ‘un hasır ve rattan modellerine bayıldım .

Yorum Yaz