2010 Yılının En Fazla Kazanan Oyuncuları Belli Oldu!

09 Temmuz 2011

Marchesa 2012 Koleksiyonu Karşınızda!!!

09 Temmuz 2011

2011 Yaz Renk Trendleri

09 Temmuz 2011

Bazı renkler vardır, işte benim rengim dersiniz . Yaz kış ayırt etmeksizin , o renk kıyafetler tercih edersiniz. Adeta sizin bir parçanız haline gelir. Bazıları ise, size uzak gelse de, rengi denediğinizde sizi öyle başkalaştırır ki, zincirlerinizi kırar, o renk parçaları tercih etmeye başlarsınız. Unutmayalım ki, bir rengin moda olması dışında, o kişinin tenine uyması da aynı derecede önem taşır. Mesela bu senenin moda renklerinden biri olan sarı, çok iddialı bir renk olmakla birlikte, çok açık tenlilerin uzak kalması gereken bir renktir.

Biliyorsunuz, her yaz farklı moda kesim pantolonlar, elbiseler, etekler, bluzler moda oluyor derken, aslında renklerinde bir modası olduğunu unutuyoruz. Belki de, fazla dikkat etmiyoruz. İşte bu senenin modası renkler sizlerle buluşmayı bekliyor.

BEYAZ – Asil, vazgeçilmez, klasik…

Beyaz her yaz moda olur. Adeta yaz mevsimine geçişimize bir işaret gibidir. Her sene olduğu gibi bu sene de beyaz renk çok moda. Sadece kısa elbise olarak değil, aynı zamanda skinny beyaz pantolon, beyaz t-shirtler, beyaz dantelli vintage parçalar da bu yazın hitlerinden…

TURUNCU- Canlı, tutkulu ve çok sıcakkk…

Bu yazın en trend rengi Turuncu… Enerjik, çok canlı ve gözalıcı… Herkes gardrobuna bu rengi eklemeli.

AÇIK GRİ – Gizemli, şık ve dingin…

Bazıları griyi yaz rengi olarak görmese de, bir çok aksesuar kullanarak zenginleştirebileceğiniz , yaratıcılığınızı kullanacağınız yegane renklerden biri. Bu yazda, açık gri ya da taş rengi çok moda. Bu rengi nasıl kullanacağınız ise, tamamen size kalmış…

 

PEMBE – Çok eğlenceli, çok seksi…

 

MAVİ- İddialı, uyumlu ve ayrıcalıklı…

Bu sene Prada, Paul Smith, Calvin Klein, Vivienne Westwood gibi bir çok ünlü marka mavi rengini çok kullanmış. Özellikle Prada, elektrik mavisini kullanarak diğerlerinden bir adım daha öne çıkıyor.

 

AÇIK YEŞİL – Sade ve farklı…

Bazılarımız bu renge sarı bazıları ise yeşil der. Hatta bunun üzerine renk körlüğü konusu açılır. Konu sonuçsuz şekilde kapanır. Siz ister sarı, ister yeşil deyin, kendisi bu yazın moda renklerinden… Herkes kullanmayı tercih etmese de, genelde bronz tende çok şık duran bir renktir. Farklı aksesuarlarla da kıyafetinizi daha iddialı bir hale getirebilirsiniz.

ÇİÇEKLİ DESENLER- Biraz mistik, biraz hippi, biraz romantik …

Uzun ya da kısa elbise fark etmez. Bu sene çiçekli desenler çok moda.

 

Yorum Yaz